Rozë

Situata e Efit në Big Brother, reagon Fation Kuqari

Efi ka disa javë që është bërë pjesë e Big Brother VIP Albania.

Ajo ka krijuar një miqësi të mirë brenda me Luizin, por ka bërë që të këtë konflikte me Oltën pasi kjo e fundit pavarësisht frikës së Efit tha se mos të dal nga dhoma e mbyllur.

Madje në primen e kaluar gjërat u tensionuan aq shumë sa që filluan edhe ofendimet në mes tyre.

Pas kësaj ka reaguar edhe miku i Efit, Fation Kuqari, i cili ka thënë se Efi është një vajzë e mire dhe e ka ditur që do të befasoje publikun.

Ai në fotografinë pasuese ka thënë se është befasuar se si Olta është aq e keqe në shpirte.

/Shqip.com