Rozë

Reagimi i Efit kur sheh Oltën duke qarë pas eliminimit të Amosit nga BB VIP Albania

Amos Zaharia është banori që u largua mbrëmë nga Big Brother VIP Albania.

Në momentin e daljes së tij është vërejtur që anëtarët e grupit që ai i përkiste janë mërzitur- e që është dalluar Olta.

Olti filloi të qante me dënesë dhe kjo gjë bëri që të ketë reagime nga të gjithë në studio, e një i tillë nuk mungoi as nga Efi.

Dhedhes nuk ndalonte së qeshuri kur pa Oltën, madje kishte edhe disa mimikia të fytyrës që janë bërë virale.

/Shqip.com