Rozë

Publikohet biseda e shfrenuar e opinionistes së BBV me të famshmin e TikTok-ut

Zhaklina Lakatari është një nga emrat më të komentuar në media ditëve të fundit.

E gjithë kjo për shkak të pozitës së re që ajo ka tashmë e disa muaj- opnioniste në Big Brother.

Por, para kësaj ajo ka qenë e njohur në Tik tok për deklaratat e bujshme për seks dhe burrat shqiptare.

Asaj së fundi i është publikuar një video, ku shihet duke biseduar me Kozzakun, më që rast shprehjet janë të rënda, duke u bazuar se ata i ndjek edhe një moshë shumë e re.

Madje kjo bisedë nga fansat është titulluar edhe si shfrenim i saj.

/Shqip.com