Rozë

Ledri Vula banori i parë i Big brother Vip 3?

Në një intervistë për Top Channel, këngëtari i famshëm shqiptar Ledri Vula tregoi nëse do të ishte pjesë e Big Brother Vip 3.

Vula organizoi një mbrëmje me miqtë dhe kolegët e tij (24 maj) për promovimin e albumit të ri, “1 G.O.A.T për ty”.

Olsa Muhameti: Albatrosi nuk më përballon dot, dua një alfa

Pjesë nga intervista:

Gazetarja: A mendon me iu bashku Big Brother?

Ledri Vula: Se di, ndoshta do më donin shumë, ose s’do më donin hiç. Të tregoj të drejtën në BB do ta kisha pas të lehtë sepse jam tip introvert, po intrigat, lojërat e fjalët… e kështu, s’jam i tillë.

/Shqip.com