Rozë

Kiara në Turqi, Luizi në të njëjtin vend me Jurgenën

Ditën e djeshme Kiara është nisur për në Turqi ndërkohë që Luizi bënte xhiro nëpër Tiranë.

Por, sot duket se rastësia e ka puqur me Jurgenën.

Burime për mediat shqiptare, kanë bërë të ditur se Luizi dhe Jurgena kanë qenë në të njëjtin orar në të njëjtën parukieri.

Ndonëse nuk dihet nëse dyshja kanë patur kontakt apo jo, por duket se urimet i kanë marrë live, ashtu siç dhe shprehen komentuesit.

/Shqip.com