Rozë

Këngëtarja bën veprimin e papritur, a ka krisje të miqësisë me Bardhin?

Kënga e fundit e reperes së njohur, Tayna, ishte “Unaza”, në bashkpunim me Bardhin.

Projekt ky i cili rezultoi mjaft i suksesshëm dhe u kthye në trend në platformën “TikTok”.

Së fundmi, është vënë re se reperja ka vendosur të largojë disa kolegë nga instagrami i saj.

Këngëtarja përveç kompanisë së saj, menaxherit e po ashtu stilistes Donika Loci, së fundmi ka larguar edhe këngtarin me të cilin jo më larg se 3 muaj bashkpunoi, Bardhin!

/Shqip.com