Rozë

Ish-banorja e BBVIP2, nënë për herë të dytë

Aktorja dhe ish-banorja e BBVIP 2, Olta Gixhari, ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë, që siç e ka zbuluar disa muaj më parë është një djalë.

Ka qenë vetë Olta që ka publikuar lajmin e bukur në Instagram shoqëruar me një foto ku shfaqet në spital me djalin e madh dhe të porsalindurin.

/Shqip.com