Rozë

Ilnisa dhe Meritoni kalojnë natën bashkë/ FOTO nga shtrati

Pas përfundimit të edicionit të “BBVA”, ish-banorët po kalojnë çaste me të afërmit e tyre.

Vëmendje mori edhe çifti i krijuar në ‘Big’, Ilnisa dhe Meritoni.

Ishte moderatorja ajo që ka postuar një foto ku gjendet në çaste intime në shtrat me krahët e Meritonit.

Duket se dashuria e tyre ka qenë reale dhe çifti janë bërë bashkë me njëri-tjetrit pas shumë ditësh izolimi.

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi dolën çift nga shtëpia e “Big Brother Vip 3” e madje në përfundim të kësaj eksperience ata kanë zbuluar edhe planet që i presin bashkë jashtë shtëpisë më të famshme.

/Shqip.com