Rozë

Edona James zbulon detaje për të dashurin e ri

Edona James vazhdon të mbetet absolutisht një nga personazhet më të përfolura të showbizit vendor.

Para disa ditësh ajo ka treguar se është në lidhje, madje me një djalë shqiptar nga Maqedonia.

Ndërsa së fundmi, ajo ka zbuluar se i dashuri i saj është nga ky vendbanim i Maqedonisë.

“Ai është shqiptar i Maqedonisë i Llojanit. U tutsha të zatetem me dikë se ma bon ndonjë video ose najsen dhe dal keq najkun, dhe ruhem se mundohet krejt njerëzit me të shfrytëzu ty sepse nuk e din a don dikush të jetë me ty se je Edona a don dikush të jetë me ty se je e famshme”, ka theksuar Edona James.

/Shqip.com