Rozë

Fifi qysh tani e di se kujt do t’i ngjajë fëmija

Fifi dhe Adis Patushi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi, Fifi është në pritje të ëmbël dhe po pret një vajzë.

Nga ekografi, Fifi ka publikuar zbulon se ka marrë një tipar të babait të saj.

“Ta honksha kamën si të babit”, ka shkruar Fifi në postim.

Fifi lajmin që ishte shtatzënë e kishte dhënë te Festivali i Këngës në RTSH, pasi tha se nuk po këndonte vetëm.

/Shqip.com