Rozë

Shpërthen debati mes Oltës dhe Efit: Mos më shty

Debati në mes të Efit dhe Oltës po vazhdon ende në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Gjatë ditës, ato kanë filluar prapë debatin në dhomën e grimit.

Teksa Efi po kërkonte diçka në tavolinën e grimit, aty po qëndronte Olta e cila prendenton se Efi e shtyu dhe kjo e fundit i thotë se ajo bën drama.

Olta ka acaruar raportin edhe me Luizin dhe Kiarën.

Ajo së fundmi e akuzoi Luizin se ishte konsumues i drogës, si dhe tha se dinte shumëçka për Kiarën jashtë shtëpisë.

/Shqip.com