Rozë

Mes Julit dhe Heidit, ja kë e çoi publiku në finale

Në një televotim të fortë, Heidi Baci ka lënë shtëpinë, derisa votat e publikut e çuan në podiumin e finales së madhe, Julian Dedën.

Heidi u shpreh e lumtur për të gjithë rrugëtimin e saj gjatë 133 ditëve të qëndrimit në Big Brother.

Ndërkohë, në votim kokë më kokë janë Romeo dhe Egla.

/Shqip.com