Sport Ndërkombëtar

Wanda Nara provokon fort fansat (FOTO)

Wanda Nara dhe Mauro Icardi u ndanë nga njëri tjetri, pas një periudhe të vështirë, me akuza të ndërsjella për tradhti. Së fundmi, bukuroshja e njohur ka bërë  një postim mjaft provokues në rrjetet sociale, duke  shkaktuar reagimin e shumë fansave.

Shumë prej tyre të fundit mendojnë se ajo është lidhur me dikë tjetër, menjëherë pas divorcit me sulmuesin.

“Statusi? E lumtur” , shkruan Nara, krahas një foto-je të shkrepur në Argjentinë, më saktësisht në Buenos Aires.

/Shqip.com