ShqipBizz

Ska më dyshime, Megi Pojani dhe futbollisti i kombëtares kalojnë pushimet bashkë

Megi Pojani

Modelja shqiptare, Megi Pojani ka disa ditë që është kryefjalë e mediave rozë.

Kjo pasi është përfolur se ajo ka filluar një lidhje të re dashurie.

Ajo u tha se është në lidhje me futbollistin e kombëtares shqiptare, Endri Çekiçi.

Kjo nisi nga postimet e modeles dhe futbollistit, ku shihen në të njëjtin vend, ku edhe po kalojnë pushimet në ishujt e Afrikës Lindore.

E tashmë më nuk ka dyshime për këtë.

Faqja “Vipatebllokut” kanë kapur një imazh në të cilin shihet Megi duke e fotografuar të dashurin.

Ndryshe, Megi është duke zhvilluar karrierën si opinioniste në “He, she is on top”./SHQIP.com