Rozë

Sërish Rina Balaj!

Këngëtarja shumë e dashur sshqiptare, Rina Balaj, tregohet tejet aktive në rrjetet e saj sociale, gjithmonë me dukje të veçanta.

Rina kohët e fundit ka sjellë imazhe të përkryera për të gjithë ndjekësit e saj, si nga ato provokative, e deri tek ato ku duket simpatike dhe e lezetshme, si këto fotografitë e fundit.

Me një dukje shumë interesante, me ngjyra të ndryshme, artistja pozon në një ambient të bukur të stolisur me drita ngjyrë vjollcë.

E veshur me një fustan të zi shumë të shkurtë dhe seksi, e mbuluar nga një pallto nga gëzofi, Rina bëri një kontrast, duke veshur çizme ngjyrë rozë.

Ndryshe nga se si është shfaqur në disa fotografi të fundit, ku flokët i kishte tejet të shkurta, kësaj radhe Rina tregoi ndryshimin e saj të ri.

Flokë shumë të gjata e të zeza.

Rina si gjithnjë reflekton pozitivitet, derisa buzëqesh teksa pozon në rrugë të zbrazura.

/Shqip.com