Rozë

Rikthehen përplasjet mes Lindës dhe Bucit

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Linda Halimi, ka nxjerrë në pah tensionin në ambientin e shtëpisë së Big Brother duke hedhur një kunj të ashpër drejt Bucit.

Me një fytyrë të përzemërt, ajo nuk ka ezituar të thotë: “Ti i fut duart aty ku nuk duhet”, duke i ureferuar kështu videos së famshme, e cila tregonte se si Buci i kishte futur duart Santianës.

Kjo video madje kishte acaruar aq shumë opinionin dhe familljarët, saqë e dashura e Bucit, Verona, kishte hyrë në shtëpinë e BBVK për t’i dhënë vërejtje publike atij.

Përgjigja e Bucit, megjithatë, ka qenë po aq e shpifur dhe e nxituar. Ai ka përdorur një dozë të këndshme ironie për të replikuar duke i tgënë: “Ti e fut gojën aty ku nuk duhet”.

Ky shkëmbim i fjalëve ka shtuar tensionin në atmosferën e shtëpisë së Big Brother VIP, duke lënë shikuesit në pritjen e padurueshme për zhvillimet e ardhshme.

Në këtë kontekst, publiku po vazhdon të mbetet në pritje për të parë nëse ky konflikt do të përkeqësohet ose do të zbutet, duke krijuar një emocion të padurueshëm dhe një rivalitet të fuqishëm në këtë sezon të shfaqjes.

Përndryshe, të nominuarit e javës vazhdojnë të mbeten: Alby, Alba, Blerando, Santiana dhe Linda Halimi, ku njëri prej tyre largohet të premten.

/Shqip.com