Rozë

Rikja thumbon këtë banor: Pik loti nuk ka

Mbrëmjen e djeshme, Romeo Veshaj u surprizua nga vëllai i tij Mario.

Banorët u përlotën, mirëpo kamera kapi edhe Heidin, e cila u duk e qeshur dhe aspak e prekur.

Duket se sjellja e saj ka lënë vend për koment.

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP Albania’, Rike Roçi, ka bërë një postim pas shfaqjes së këtij momenti, koment që duket si ‘kunj’ për sjelljen Heidit.

‘Pik loti nuk ka’, shkroi Rike, ndërkohë që shoqëroi postimin me emoji në formën e akullit dhe të borës, për të treguar ftohtësi.

Kujtojmë se Heidi është cilësuar nga shumë banorë si e ftohtë dhe pa asnjë emocion.

/Shqip.com