Rozë

Ish-banorja komenton romancën mes Heidit dhe Romeos: Nuk do zgjasë shumë

E ftuar sot në “Big Brother Radio” ishte ish-banorja e “BBV1” dhe gazetarja Paloma.

Ajo komentoi banorët e “BBV3”, duke analizuar edhe situatat e këtij sezoni të Big Brother.

Lidhur me romancen e Heidit me Romeon, ajo u shpreh:

“Nuk i kam besuar Heidin dhe Romeon. Nuk shoh kimi te ata të dy. Është një lidhje shumë e ftohtë, s’kanë pikë lidhje me njëri-tjetrin. Shikoj se lidhja e tyre nuk do zgjasë jashtë. Duket Romeo që nuk e ka atë ndjesi, është shumë e dukshme… Aty nuk shoh dashuri.

/Shqip.com