Rozë

Reagimi i Kiarës kur e shikon Luizin zhveshur në banjë pasi kishte hyrë për të bërë dush

Banorët e Big Brother Albania janë përballur më një sfidë javorë që duhet kujdesur për një bebe.

E kur ishte radha e Luizit, i cili ishte në një grup me Kiarën, fansat duket se u kënaqen më tepër.

Në një çast, Luizi u fut për të bërë një dush në banjën që ndodhej në dhomë dhe kishte harruar mikrofonin.

Derisa iu kërkua të merrte mikrofonin, ai i tha Kiarës që t’ia sillte meqë kishte hyrë brenda.

Ajo u afrua në banjë për t’ia dhënë mikrofonin dhe në ato momente bëri një reagim, pasi duket se e kishte parë tërësisht të zhveshur.

/Shqip.com