Rozë

Publikohet fotografia e parë e Ana Kaurit me të dashurin

Ana Kauri

Ish-konkurrentja, Ana Kauri është cak i mediave rozë për jetën e saj, shkruan SHQIP.

Ajo pas daljes nga program” Për’puthen” ka deklaruar së është në lidhje dashurie tashmë e një kohë.

Megjithatë, Ana Kauri nuk e ka zbuluar emrin e partnerit të saj madje as fytyrën.

Ndërkohë, së fundmi po qarkullon një imazh i ish-konkurrentes së ‘Përputhen’ me të dashurin.

 Faqja e njohur ‘vipat e bllokut’  ka postuar një fotografi të Anës krahë partnerit teksa i ka mbuluar fytyrën.

Tutje, çifti shihen se kanë pozuar afër njëri-tjetrit në një foto para pasqyrës dhe dukën të lumtur krahë njëri-tjetrit./SHQIP.com