ShqipBizz

Pas martesës, Greta Koçi vjen me një paralajmërim

Greta Koçi

Greta Koçi është këngëtarja shqiptare që kohëve të fundit ka pauzuar nga prurjet e reja muzikore.

Kjo ka ndodhur për shkak të angazhimeve në jetën personale, teksa artistja është martuar me partnerin e saj që jeton në Austri.

Sidoqoftë, në një postim të fundit që ka bërë në Instagram, ajo ka bërë të ditur se së shpejti do të lansojë projektin e ri muzikor.

Ajo fillimisht u mundësoi fansave që të pyesin për jetën dhe karrierën e saj, teksa një ndjekës pyeti se kur do të lansohet kënga e saj e re.

“Së shpejti”, ka shkruar ajo.

Theksojmë se “S’po m’le nana” mban titullin projekti i fundit i këngëtares shqiptare./SHQIP.com