ShqipBizz

Numërohen ndërhyrjet estetike që ka bërë Bora Zemani

Bora Zemani

Bora Zemani padyshim që kohëve të fundit është personi më i komentuar në faqet rozë.

Ajo për paraqitjet e saj televizive përkujdeset në mënyrë të veçantë, duke kuruar pothuajse çdo detaj.

Por, si duket edhe bukuroshja i është nënshtruar trendit për të bërë ndërhyrje estetike.

Në një postim që po qarkulluan në rrjet, Bora duket se ka kryer një sërë ndërhyrjesh në fytyrën e saj.

Duke filluar nga buzët, dhëmbët, botoks dhe shumë të tjera, prezantuesja duket se edhe ka shpenzuar për t’u dukur bukur.

Thuhet se prezantuesja një shumë e shpenzon edhe në përkujdesjen e fytyrës dhe produkteve./SHQIP.com