Rozë

Noizy me foto zbulon pamjet nga klipi i ri ku merr pjesë Jori Dellin (Foto)

Reperi Noizy do të sjellë një këngë të re, ndërsa pjesë e videoklipit është modelja Jori Delli që ka qenë pjesë e Big Brother VIP.

Ka qenë Noziy, i cili ka ndarë disa foto me Jorin në bregdet.

Kënga që pritet të publikohet së shpejti mban titullin “Send me your location” dhe do të jetë në bashkëpunim me reperin italian, Sfera Ebbasta.

Projektet e fundit janë si paraprijëse e koncertit të madh që Noizy do të mbajë sërish në gusht.

/Shqip.com