Rozë

Momenti kur Ledrit i rrëzohet torta e ditëlindjes në festën e Sarës

Ledri Vula dhe Sara Hoxha

Sara Hoxha ka festuar dje ditëlindjen.

Blogerja dhe partnerja e Ledri Vulës pranoi urime të shumta për ditën e saj të veçantë.

Si çdo vit edhë kësaj radhe nuk mungoi organizimi i ditëlindjes ku pati shumë të ftuar, mes tyre edhe shumë fytyra të njohura për publikun.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha

Mirëpo, festa nuk kaloi pa incidente. Teksa Ledri po surprizonte Sarën torta i rrëshqet nga duart, gjë e cila shkaktoi shumë të qeshura dhe u tejkalua me puthje e përqafime nga çifti.

Përndryshe, Ledri e Sara janë prindër të një vajze të quajtur Poem./Shqip.com