ShqipBizz

Moderatori shqiptar ironizoi Donaldin, reagon Einxhel Shkira

Einxhel dhe Donaldi

Moderatori Ori Nebijaj ka thënë së Flori Gjini nuk I ka konfirmuar ende bashke prezantimin e programit “Pushime On Top”.

Këtë gjë ai e ka thënë në emisionin e Donaldit, ku ky i fundit tha se: “Pse u shua bota për meshkuj që s’ta ka konfirmuar akoma”.

Lexo edhe:
“Ne nuk e njohim tradhtinë”, moderatori i njohur ironizon Donaldin me fjalët e Borës

Kjo ka bërë që Flori të kundërpërgjigjet menjëherë duke pranuar ofertën e Orit dhe duke hedhur kunja mbi Donaldin.

“Është e vërtetë nuk është shuar bota por dashuria jonë ka qenë shumë e madhe dhe ne nuk para njohim tradhti. Kështu që për të gjithë ju që me keni pyetur përgjigjen time e dini tashmë”, ka thënë Flori.

Përveç fjalëve, ai thumbon Donaldin edhe me gjestin që bën identik si Bora Zemani.

Mirëpo nuk ka munguar as thumbi nga ana e Einxhel. Moderatorja ka publikuar një foto në “Instastory” ku tregon se edhe ajo ka një varëse miqësie me Florin duke ironizuar kështu Donaldin./SHQIP.com