Rozë

Meritoni i përmendi Eglës gjyqin me Saimir Kodrën! Aktorja: Ta pritën shokët me limuzinë Ilnisën?

Meritoni dhe Egla kanë pasur një përplasje të gjatë dhe këtu nuk munguan disa histori të treguara nga kjo e fundit.

Disa javë më parë aktorja kishte përmendur Saimir Kodrën se e kishte ngacmuar atë seksualisht, duke i kërkuar favore seksuale në këmbim të një vendi pune.

“Po më bën presion?”, e pyeti Egla moderatorin, i cili u shpreh se edhe ajo i ka thënë: “Ti the që unë jam marrë me njerëz nga jashtë”.

“Jo, të thashë për patriotizmin dhe besimin fetarë. Ti më the merru me gjyqin që ke jashtë se i ke bërë ati djalit që ka dalë te emisioni”, iu drejtua Egla, ndërsa i tha Meritonit që ti kërkojë falje mamasë së saj, e cila po i shikon.

Meritoni e ironizoi atë duke i thënë se është budallaqe.

Meritoni: Zotëria ka dalë në emision dhe ka fol për ty. Ti ke qenë ajo që je marrë me njerëz jashtë (për Saimir Kodrën)

Egla: Do merrem prap, ti do më paguash avokatin?

Egla: Ta pritën shokët me limuzinë Ilnisën? Se do ma çosh edhe mua

Meritoni: Ti je ajo që je marrë me njerëz jashtë

Egla: Unë do bëj timen Ti kush je që ma kujton mua gjyqin jashtë?

Meritoni: Unë të tregova se ty nuk të takon të flasësh për mua se jam marrë me njerëzit jashtë dhe kam përdorur situata nga jashtë

Meritoni: Ti the që unë jam marrë me njerëz nga jashtë

Egla: Jo, të thashë për patriotizmin dhe besimin fetarë. Ti më the merru me gjyqin që ke jashtë se i ke bërë ati djalit që ka dalë te emisioni dhe bla, bla, bla.

Egla: Kërkoji falje mamit tim, o budalla

Meritoni: Budallaqe. Sinonimi i kujt është budallë.

/Shqip.com