Rozë

Luizi i bën kërkesën e papritur Kiarës: E lëmë lojën dhe dalim?

Luizi dhe Kiara

Luizi që në hyrje në shtëpinë e Big Brother VIP Albania, ka shprehur pëlqimin e tij për moderatoren Kiara Tito.

Së fundmi, ai teksa ishte duke biseduar me Efin dhe Kiarën, i ka bërë një kërkesë moderatores.

Ai i kërkoj Kiarës, ta linin lojën dhe të largoheshin nga shtëpia e BBVA.

“A e lëmë lojën, dalim nesër shkojmë në shtëpi, pa kamera, pa mikrofona, pa spektatorë. E kam seriozisht’, i tha Luizi asaj.

Ndërkaq, Kiara e ka marrë me të qeshur kërkesën e Luizit.

/Shqip.com