Rozë

Klea Huta është sëmurë dhe mesa duket “fajtori” është Elgiti

Klea Huti ka treguar se është e sëmurë.

Ajo këtë lajmë e ka ndarë më fansat në Instagram, ku komentet ishin të shumta.

Disa nga ta kanë uruar shëndete dhe ka pas prej tyre që e kanë ngacmuar që është nga mungesa e Elgiti.

“hahahhaha dopeee”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, dyshja janë prindër të një djali.

/Shqip.com