Rozë

I dedikohet këngë fenomenit të BBVA, Luiz Ejllit

Këngëtari nga Shkodra, Luiz Ejlli ka marrë vëmendjen e mediave dhe të publikut me anë të paraqitjes së tij në Big Brother albania 2.

Në një kohë shumë të shkurtë, Luizi ka fituar dashurinë  e publikut ku vetëm në TikTok emri i tij ka miliona klikime.

E krahas kësaj, së fundi iu është dedikuar një këngë me titullin “Ty Luiz të do e gjithë Shqipëria”.

Ai që këndon këtë këngë është Besar Mulaj e cila tashmë shënon mbi 93 mijë klikime.

Madje, as komentet pozitive nuk kanë munguar.

/Shqip.com