Rozë

Fifi dhe Adis Patushi “përballen” me Adrola Dushin, kush i bëri bashkë?

Adrola, Fifi dhe Adisi

Lidhja në mes të Fifit dhe Adisit ka bërë bujë të madhe në media.

Kjo pasi ky i fundit ka qenë ish bashkëshorti i Adrola Dushit më të cilën ka edhe një djalë.

Së fundi ata kanë befasuar publikun pasi janë parë bashkë në njëvjetorin e themelimit të markës së bukurisë nga Xhensila Murtezaj.

Fifi dhe Adisi ka pozuar me Besin dhe Xhensilën ndërkohë që pak më tutje ka qenë dhe Adrola, e cila gjithashtu nuk ka kursyer foto me Xhensilën.

Nuk dihet nëse ata kanë komunikuar më njëri-tjetrin.

/Shqip.com