ShqipBizz

Fansit i bie të fikët në krahët e Unikkatilit, pasi i tha “ta ha zemrën”

Unikkatil

Unikatili ka gëzuar fansat e tij, pasi ai është rikthyer me një projekt të ri muzikor, pas një pauzë të gjatë.

Ai ka publikuar këngën më të re publikuar në kanalin zyrtar të YouTube që mban titullin “Po eci”.

Kënga është mirëpritur mjaftë mirë edhe pse artisti publikon shumë rrallë.

Së fundmi në një video e cila është bërë virale në rrjete sociale shihet se si një fansi i bie të fikët pasi takon reperin.

“Ta ha zëmrën”, pas kësaj shihet djali duke i rënë të  fikët në krahët e reperit nga emocionet e forta.

Ndryshe, ai ka treguar se nuk do të ndalët dhe do të vazhdojë me lansimin e projekteve./SHQIP.com