ShqipBizz

Familjes së Almeda Abazit i shtohet një tjetër bebe, zbulohet emri i veçantë

Tolgahna Saysiman dhe Almeda Abazi

Motra e Almeda Abazit, Ilda është bërë nënë për herë të parë.

Lajmi fillimisht është bërë i ditur nga vet ajo në një postim në Instagram dhe me pas nga vet modelja, e cila e ka ripostuar.

Ilda dhe bashkëshorti i saj, basketbollisti turk, Kenan Sipahi e kanë quajtur Keila. Vihet re që ky emër është edhe bashkim i emrave të çiftit.

“Mashallah zemrat e mia”, komenton Tolga. “Princesha e tezes. Të dua shumë lepurushja ime Keila”, ka shkruar Almeda.

Ndryshe, Tolga dhe Almenda ka disa vite që janë martuar dhe kanë dy fëmijë së bashku./SHQIP.com