Rozë

E krahasuan me Kim Kardashian, Sindi i kthehet keq ndjekëses

Sindi Loci

Sindi e “Për’puthen”, është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo së fundmi ka hapur mundësinë që ndjekësit t’i shtrojnë pyetje, të cilat më pas disa prej tyre edhe i ka publikuar.

Përveç komenteve pozitive nuk kanë munguar as nga ata ndjekës të cilët e kanë kritikuar.

Një kometues i shkruan: “ Të ishe si Kim Kardashian aq e suksesshme sdo më vinte keq po ti je bërë e famshme nga Per’puthen se të ishte për ty asnjë sdo të njihte.”

Sindit nuk i ka pëlqyer ky koment dhe i është përgjigjur: “Kim Kardashian është bërë e famshme nga një sex tape dhe e ka përdorur famën me zgjuarsi për të arritur atje ku është. Unë kam dal nga Për’puthen ashtu si shumë ikona të televizionit shqiptar mund të kenë dal nga të qenurit velina në televizione si fiks fare. Më prisni dhe mua nja 15 vite dhe jam e sigurt se do të më duartrokisni fortë.”

Duket se ky koment e ka bezdisur ish konkurrenten e Për’puthen sepse e ka cilësuar komentin si injorant dhe i është përgjigjur me tone të ashpra.