ShqipBizz

Butrint Imeri i jep fund lidhjes me aktoren Olta Beqirin?

Butrint Imeri

Butrint Imeri prej kohësh përflitet për lidhjen me aktoren shqiptare Olta Beqirin.

Ndonëse nuk e kishte konfirmuar lidhjen, mirëpo në rrjetet sociale kohë pas kohe qarkullonin foto të çiftit.

Por siç duket fotot tani do të mbesin vetëm kujtime, kjo pasi që po pretendohet se dyshja i ka dhënë fund lidhjes.

Ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale e kjo ka nis thashethemet për ndarje.

Përndryshe, Butrinti ka qenë gjithnjë i rezervuar për jetën e tij dhe nuk është shprehur kurrë për lidhjet e dashurisë./Shqip.com