Rozë

Angela Martini tejet provokuese – fotografon të pasmet nga afër teksa pozon në pasqyrë

Modelja e njohur, Angela Martini shfaqet provokuese në bikini

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, derisa po shijon verën, po gjen mënyra se si të joshë ndjekësit e saj, raporton Shqip.com.

Së fundmi bukuroshja shqiptare ka sjellë disa fotografi ku shfaqet tejet provokuese, ashtu siç bën shpresh.

Angela ka zgjedhur Instagramin që të tregojë fotografitë e realizuara së fundmi nga partneri i saj rumun, duke treguar linjat e saj trupore.

Në fotografitë e saj të fundit shihet Angela duke pozuar në pasqyrë, por ajo që merr vëmendje është pamja e të pasmeve të saj që ka kapur i dashuri i saj.

“Sapo po bëhesha gati, por burri im vendosi të më bënte një foto. Më pëlqeu dhe pas një debati të gjatë, ja rezultati!”, ka shkruar Angela krah fotografisë. /Shqip.com