Rozë

Ana Kauri heq tërsisht bikinit në plazh

Pamje nga pushimet e Ana Kaurit,

Ish-konkurrentja e ‘Për’puthen’, Ana Kauri, është një ndër femrat më të përfolura në mediat rozë për jetën e saj, shkruan Insajeri.

Tashmë e një kohë ka përfunduar emisioni por Ana vazhdon t’i mbajë fansat afër vetës.

Ditën e sotme ajo ka provokuar fansat e saj më disa fotografi nga plazhi që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Një fotografi të bikineve të saj dhe byzylyk, ku shihet se i kishte larguar nga trupi kanë krijuar bindjen se ajo tashmë është e zhveshur.

Kjo ka mjaftuar që fotografia të komentohet në rrjet.

Bukuroshja shkodrane po ashtu ka qenë e angazhuar në turin që ka realizuar ky emision në vende të ndryshme, por ajo ka njoftuar se shumë shpejtë do të vijë më një projekt të ri./SHQIP.com