Rozë

Adele duket se po heq tatuazhin e saj të shpinës

Shpresojmë që heqja e tatuazhit të Adelës t’i shkojë lehtë asaj. 

Të hënën, këngëtarja e këngës “Someone Like You” ndezi pak bojë të zbehur në shpinë ndërsa po darkonte me të dashurin e saj, agjentin sportiv Rich Paul .

Ndërsa Adele, 34 vjeç, u largua nga Wally’s Beverly Hills, superfansët vunë re një zog që mezi vështronte nga pjesa e pasme e majës së saj të zezë me prerje të ulët.

Fillimisht, dizajni përshkruante pesë zogj që fluturonin mbi shpatullën e djathtë të këngëtares. Ndërsa ajo kurrë nuk e ka zbuluar domethënien e veprës së artit, Adele ka thënë se pesë është numri i saj i preferuar; madje është bërë tatuazh në pjesën e brendshme të gishtit të unazës së djathtë.

Për daljen e saj me Paul, 40 vjeç, fituesja e Grammy-t kombinoi majën e saj të hollë me xhinse të zhveshura Alexander Wang, një treshe byzylykësh Van Cleef & Arpels Alhambra – të cilat fillojnë nga 4,000 dollarë secili – dhe një çantë vezulluese Cult Gaia “Hera” (498 dollarë ).

Paul – me të cilin fansat dyshojnë se Adele tashmë mund të jetë martuar fshehurazi – e mbajti atë të freskët dhe të rastësishëm me një xhup dhe atlete të kuqe New Balance.

Tufa e zogjve të këngëtares “Rolling in the Deep” nuk është boja e vetme e saj. Ajo ka të paktën shtatë tatuazhe të tjera, duke përfshirë planetin Saturn në parakrah, fjalën “parajsë” në dorën e saj, një “A” pas veshit të saj (për djalin e saj, Angelo) dhe një qindarkë në kyçin e dorës (për nder të saj. nëna, e quajtur Penny).

Ndonjëherë boja zgjat, por ndonjëherë dhemb në vend.

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.61
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.76
Sot : 30/09/2022