Rozë

A ka më shumë mes Jorit dhe Kristit?

Marrëdhënia e Krisit dhe Jorit po komentohet shumë pas daljes nga “Big Brother VIP”.

Kjo pasi dyshja janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Nisur nga kjo, një ndjekës i ka nisur Jorit një mesazh të tillë: Ju të dy dukeni si shokë me benefite.

Jori e ka publikuar mesazhin në Instastory dhe krahas tij ka shkruar: Vetëm shokë pa benefite.

/Shqip.com