Rozë

A do të kthehet në “Për’puthen”? Bora Zemani ka dhënë përgjigjen

Bora Zemani

Largimi i Oriela Nebiaj, nga “Për’puthen”, pasi ka pranuar mandatin e deputetes, krijoj mjaft spekulime se kush do ta prezantojë emisionin.

Në media është diskutuar mjaft shumë se Bora Zemani do të rikthehet në prezantimin e “Për’puthen”.

Për këtë ka folur edhe prezantuesi Isli Islami, i cili bëri të ditur se Bora ka dhënë një përgjigje dhe se mund të rikthehet në emision.

“Te Për’puthen do shkojë më i shpejti, unë i kam gjunjët copë këto ditë. Dhe me sa di unë Bora Zemani ka dhënë një përgjigje”, tha ai.

Ndërkaq, për këtë kishte folur edhe Olsa e ftuar se fundi në “Procesin Sportiv”.

Ajo tha se ka ftuar disa, e ndër to tha se ka thirrë edhe Bora Zemanin.

/Shqip.com