Rozë

Eliminohet banori më i ri i shtëpisë

Boksieri Shkëlqim Bega ka përfunduar aventurën e tij të shkurtër në Big Brother.

Ai ishte në pjesën e shumë banorëve dhe doli më pak i preferuar nga ky televotim vetëm pak ditë para finales.

“I gëzuar dhe falënderues në këtë eksperiencë që ishte më e bukura në jetën time. Banorët të gjithë ishin fake dhe kjo ndodhte pasi pinin kafen e mëngjesit. Unë nuk kam qenë rrezik për banorët thjeshtë kam shijuar qëndrimin”, tha ai.

/Shqip.com