Rozë

Zbulohet mashkulli që po e shoqëron Beniadën në Dubai

Beniada Nishani është një nga personazhet më të komentuara.

Ajo së fundi ka filluar pushimet dhe ka ndarë fotografi të shumta nga atje.

Derisa kurioziteti i shumë personave është rritur se më kë ka shkuar në pushime në Dubai, ajo ka postuar një fotografi.

Ajo shfaqet e buzëqeshur pranë vëllait të saj Albanos.

/Shqip.com