Lajme Botë

Stormy Daniels shpjegon pse zbuloi detaje “të pazakonta dhe të neveritshme” të Donald Trumpit

Stormy Daniels dhe Donald Trump
Stormy Daniels dhe Donald Trump

Arsyet që e shtynë atë të fillonte të zbulonte detaje në lidhje me molekulën “e neveritshme” të Donald Trump me “pamjen unike” (karakteristikat që ajo përdor) u zbuluan nga Stormy Daniels në episodin e parë të podcast-it të Daily “Everything I Know About Me” Mail.

Ky podcast i veçantë eksploron jetën e disa prej njerëzve më të famshëm në planet përmes “rrëfimeve” të tyre. Personi i parë nga SHBA që merr pjesë është ish-ylli i famshëm porno, vetëm disa javë pasi Donald Trump u shpall fajtor për falsifikimin e të dhënave në lidhje me paratë që i ishin dhënë për të blerë heshtjen e saj për marrëdhëniet e tyre seksuale.

Në trailerin e publikuar nga gazeta britanike, Stormy Daniels flet për luftën që mori nga mbështetësit e ish-presidentit dhe mosbesimin me të cilin u përball kur vendosi të fliste hapur për lidhjen e shkurtër të dashurisë që kishte në të kaluarën me manjatin. Sipas saj, këto reagime e shtynë atë të zbulonte detaje rrëqethëse rreth molekulës Trump në mënyrë që njerëzit ta besonin atë.

Manjati 77-vjeçar, i cili kandidon për një mandat tjetër në zgjedhjet presidenciale në SHBA në nëntor, ka mohuar vazhdimisht të ketë pasur marrëdhënie seksuale me Daniels në një dhomë hoteli 18 vjet më parë. Për pasojë, shumë prej mbështetësve të tij fanatikë e sulmojnë çdo ditë 45-vjeçaren verbalisht në rrjetet sociale. E përballur me kritika, mosbesim dhe madje edhe kërcënime për jetën e saj, ish-ylli i pornografisë mori një vendim: Të përshkruajë publikisht “penisin e tij të pazakontë dhe të neveritshëm”. “Ishte mënyra e vetme për të vërtetuar se e kisha parë atë,” thotë ajo në podcast.

Në librin e saj të kujtimeve Full Disclosure, Daniels zbuloi shumë detaje rreth natës që kaloi me Trump në një hotel në Nevada në vitin 2006, një natë që 77-vjeçari thotë se nuk ka ndodhur kurrë.

Ish-ylli i pornografisë këmbëngul se ajo që shkruan (përfshirë edhe për molekulën… Trump) është e vërtetë dhe se në vitin 2011 iu afrua një i panjohur në një parking, duke e paralajmëruar që të mos e tregonte historinë e saj.

/Shqip.com