Lajme Botë

Qeveria polake thotë se është në “kaos informativ”

Një burim i lartë në zyrën e kryeministrit polak, ka thënë për BBC-në, se për momentin është një kaos informativ.

Burimi tutje është shprehur se nuk ka siguri dhe nuk mund të konfirmoj asgjë.

Kujtojmë se në mbrëmjen e sotme, Polonia është sulmuar nga dy raketa ruse, me që rast kanë vdekur dy persona.

/Shqip.com