Lajme

Detaje për vdekjen e 1-vjecarit, i cili u aksidentua nga babi

LAJMI I FUNDIT

Në fëmijë 1-vjecarë ka vdekur pasi është shkelur me veturë aksidentalisht nga babi i tij.

Rasti ka ndodhur rreth orës 15:50 në Fushe Kosovë.

“Lagjja 28, Fushë Kosovë 06.09.2022 – 15:50. Një fëmijë 1 vjeç ka vdekur pas lëndimeve të pësuara me veturë në oborrin e tyre nga babi i tij i dyshuari kosovar. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në obduksion”.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt./SHQIP.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.58
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.75
Sot : 24/09/2022