Art Jetese

Për këto dy shenja të horoskopit, dhjetori do të jetë i trazuar

Astrologët paralajmërojnë se dy prej shenjave të Horoskopit do të kenë një dhjetor të vështirë. Ata këshillojnë që t’i përqafojnë ndryshimet dhe të mësojnë të presin sepse ajo që është e tyre do t’u vijë vetëm atyre.

Shihni për cilat shenja bëhet fjalë:

Demi

Jeni të parët në listë. I gjithë viti ishte i lodhshëm dhe stresues për ju. Kryesisht për shkak të ndryshimeve si në fushën e familjes, dashurisë dhe biznesit. Yjet nuk mund t’ju bëjnë të lumtur, sepse një tjetër tronditje ndryshimesh ju pret në fund të 2022. Por, nga mesi i janarit gjërat do të bien ngadalë në vend, raporton abc.

Bricjapi

Në karrierën tuaj keni pasur pengesa të vogla që nuk ju shqetësonin. Sa i përket dashurisë, keni pasur një vit sfidues. Ju keni frikë nga vetmia emocionale. Prandaj mos nxitoni që të hyni në marrëdhënie në të cilat nuk ndiheni mirë. Viti 2023 do t’ju bindë për këtë, kini kujdes kujt i besoni dhe jepni një shans.

/Shqip.com