Art Jetese

Për 2023-shin harrojini veshjet: Gjithë vëmendjen do ta marrin “aksesorët”

Eshtë surprizues fakti sesa shumë aksesorët mund ta ndryshojnë një veshje dhe i japin tjetër pamje stilit tuaj.

Ndonëse baza mund të jetë T-shirt, xhinse dhe pallto, janë aksesorët, këpucët dhe kapelet ato që përcaktojnë notën finale të kombinimit të zgjedhur.

Trendet e 2023-shit janë sa të guximshme aq edhe elegante, shkruan Anabel.

Do të doni të eksperimentoni me blerje aksesorësh gjatë këtij viti, prandaj kthejuni stilit minimalist dhe lini vend për vathët/varëset më ëoë që janë tani në modë.

/Shqip.com