Lajme Botë

Pas sulmit në Moskë, Navalnaya: Të përfshirët në këtë krim, të sillen para drejtësisë

Yulia Navalnaya
Yulia Navalnaya

Yulia Navalnaya, e veja e liderit të opozitës ruse, Alexei Navalny, ka shprehur ngushëllimet e saj për viktimat e sulmit të sotëm, duke e quajtur atë një “makth në Crocus”.

Lexo edhe:
VIDEO/ Masakër në Rusi, 40 të vrarë nga sulmi me armë në sallën e koncerteve të Moskës

“Të gjithë ata që janë të përfshirë në këtë krim duhet të gjenden dhe të sillen para drejtësisë”, shkroi ajo në platformën “X”.

/Shqip.com