Sport Ndërkombëtar

Pas asaj që bëri në “Big Brother”, Key Alves gati për hapin e radhës (FOTO)

Volejbollistja e njohur Key Alves, e cila mori dhe një vëmendje të madhe në “Big Brother VIP Brazil” këtë vit, është gjithnjë e më shumë në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Ajo theu të gjitha barrierat në një nga programet më të ndjekura në Brazil, duke kryer marrëdhënie seksuale brenda shtëpisë dhe gjithashtu duke u zhveshur disa herë nudo përpara kamerave pa asnjë problem.

Së fundmi, ajo duket se do të marrë një kthesë tjetër në jetën e saj.

23-vjeçarja është shprehur në rrjetet sociale se është gati që të bëhet mësuese në platformën për të rritur “Onlyfans”.

Alves tha së do të jetë e gatshme që të mësojë modelet e reja që janë gati të bashkohen në këtë platformë se si ta përdorin atë në kundrejt një pagese.

/Shqip.com