ShqipBizz

Në një lidhje dashurie me Mozzik? Reagon për herë të parë Kiara Tito

Kiaro Tito dhe Mozzik

Ka disa ditë që në media është përfolur se Mozzik tashmë ka filluar një lidhje të re.

Shkak u bë një fotografi që ai ka postuar duke pozuar nga Milano me këmbën e një vajzë në prapavijë.

Madje një nga emrat që është lakuar ishte moderatorja, Kiara Tito.

Lidhur me këtë ka reaguar vetë moderatorja e “Style Star Shoë”, e cila përmes një postimi në Instastory i hedhur poshtë zërat.

“Nuk jam unë personi në foto dhe përpara se të bëni lajme, ju lutem vërtetojini rrethanat”, ka shkruar ndër të tjera Kiara.

Kujtojmë që Tito pak javë më parë mbylli me sukses edicionin e dytë të “Style Star Shoë”, ndërsa aktualisht po drejton “Doktor Plastik”./SHQIP.com