Rozë

Ndahen çifti i njohur Rita dhe Fidani, krisje e madhe mes tyre

Rita dhe Fidani

Rita dhe Fidani është dyshja që u bë njohur gjatë periudhës së karantinës përmes rrjeteve sociale të cilët tashmë numërojnë miliona në këngët e tyre, shkruan SHQIP.

Kënga “Ty t’ka rritur nana” është ajo me të cilën ata i morën zemrën publikut.

Por, po flitet se Rita dhe Fidani i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Këto aludime vijnë pasi dyshja nuk po e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Në Instagramin e Ritës më nuk ka as një foto bashkë me Fidanin, ndërsa burime pranë qiftit kanë thënë së ekziston një krisje e madhe mes tyre, raporton ”Prive”.

Goditja e fundit ishte nga vet Fidani i cili lansoi këngën, “Sjena mo”, ku flet për dashurinë dhe ndarjen./SHQIP.com